חיפוש

כמה עולה שלטים למשרד

שיתוף:

כשאתה חושב על שלטים למשרד, זה יכול להיות קל להתמקד באלמנטים הפונים כלפי חוץ, מעיצוב לוגו ועד מדיה חברתית ונייר מכתבים. אבל מה שיש לך על קירות המשרד שלך חשוב לא פחות.

אבל שלטים למשרדים ומיתוג הם הרבה יותר מאשר הדבקת לוגו על הקיר והנחה שהעבודה בוצעה. זה גם על שימוש המצאתי ויעיל בצבעים ארגוניים ושילובם בדוגמאות מגוונות ובמשטחים בעלי טקסטורה עם חומרים שונים כדי ליצור מקום עבודה פרודוקטיבי והרמוני.

אתה יכול להשתמש בסוג זה של מיתוג בכל השטח שלך, מהחניון לקפיטריה, אזור הקבלה ועד חדרי ישיבות.

מדוע שלטים למשרד הם כל כך חשובים?

השג את המיתוג והשילוט של המשרד שלך בצורה נכונה ותקצור תגמול עשיר. הנה רק חלק מהם:

אווירה מקצועית

כאשר מישהו מבקר בבניין שלך, אולי כלקוח פוטנציאלי או כעובד, למרות שזה עשוי להישמע קלישאה, הרושם הראשוני באמת נחשב – והם נוצרים במהירות.

בל נשכח שקיימים סימנים מעל הכל כדי לתת מידע. שילוט ברור, רלוונטי ומועיל סביב בניין יוצר את הרושם שאתה מאורגן באותה מידה עם שאר העסק שלך. לעומת זאת, אם זה מבלבל, המבקרים עשויים לתהות מה עוד אתה טועה אם אתה לא יכול להשיג שילוט בסיסי נכון.

מוטיבציה של הצוות

מיתוג משרדי חזק מניע עובדים ומגביר את הפרודוקטיביות והנאמנות כך שמי שעובד במשרדים שלך באמת ירגיש חלק מהתרבות הארגונית. הם ייהנו ממרחב נוח ויצירתי בו יוכלו לעשות את עבודתם בצורה הטובה ביותר. סוג זה של מיתוג עוזר לטפח תחושת שייכות וזהות טובה תוך הגדרת מצב הרוח לכל המשרד.

מסר עקבי

מיתוג משרדי ושילוט עוזרים לעצב את הזהות והתרבות הארגונית על ידי מתן עקביות. השלטים הארגוניים האיכותיים ביותר בצד החיצוני של הבניין שלך הופכים ללא רלוונטיים אם הם לא מתקיימים באותה איכות בפנים.

לא משנה מה אישיות המותג שלך, בין אם היא מודרנית ודינמית, כפי שהיא משתקפת בגרפיקה עם תאורה אחורית מהממת, או יותר בצד המסורתי, שיכול לשלב משהו כמו שלטי פלדה או עץ, המסר צריך להיות זהה בכל המיתוג כדי שסביבת העבודה שלך תזרום.

איכות מתמשכת

השקיעו בשילוט איכותי באמצעות גרפיקה אקרילית בדרגה גבוהה או דומה ותגלו שתחושת הנאמנות נשארת עם הלקוחות שלכם וגם אצל העובדים. יחד עם זאת, אנשים יעזבו את הבניין שלכם בתחושה שהעבודה שלכם איכותית, ושאתם מחויבים לכך במלואם.

לסיכום

טכניקות וחומרים רבים זמינים בשוק השילוט של היום, מגרפיקת ויניל ועד גרפיקה מפלדה מוברש בחיתוך לייזר בין היתר. זכור שחלונות פנימיים ומחיצות זכוכית הם מקומות טובים אחרים למיתוג, ועם גרפיקת חלונות מודרנית, אזורים אלה יכולים להיראות מסוגננים באמת.

ב-Me-toog, אנו מנוסים מאוד בכל טכניקות ההדפסה בפורמט גדול ועוד, מייצרים שלטי משרד יוצאי דופן ומיתוג אחר במגוון רחב של מסגרות בישראל, במגזרי תעשייה רבים ושונים.

כמה עולה שלטים למשרד
קפיצה מהירה לתוכן שאהבתם.