Search

כמה עולה שלט לעסק?

שיתוף:

כמה עולה שלט לעסק? התקנת שלטים לעסקים היא דרך יעילה למשוך תשומת לב לחלון ראווה קמעונאי או למשרד. בחירת השלט הנכון, כמו שלטים למסעדות או שלט לד, יכולה להשפיע לטובה. חברות שרוצות לעשות סנסציה עם השלטים העסקיים שלהן צריכות לשקול את העלויות הבאות.

מספר גורמים נכנסים למחיר של שלט עסקי עשוי היטב. גודל השלט משפיע על העלות הסופית; שלטים גדולים יותר עולים יותר, בעוד שקטנים יותר במחיר נמוך יותר. לשלטים עם תצוגה דיגיטלית יש נקודות מחיר גבוהות יותר משלטים שנבנו ללא טכנולוגיה זו.

כמה עולה שלט לעסק?

הגעה בעלות ספציפית לשלט לעסק היא קשה שכן כל שלט מעוצב ונבנה לפי מפרטים ייחודיים. עסקים עשויים לדרוש אלמנטים עיצוביים, גדלים וטכנולוגיה מסוימים בשלטים שלהם, בעוד שאחרים מעדיפים וריאציות פשוטות יותר. הגורמים המגוונים בייצור השלט משפיעים על מחירו הסופי.

עסק יכול לצפות להוציא מכמה מאות דולרים ועד למעלה מ-20,000 שקל עבור שלט. מחיר שלט בגודל ממוצע עשוי מחומרים איכותיים יכול לנוע בין 2,300 ל-3,400 שקל. עסקים עם תקציב מצומצם יכולים לקבל שלט זכוכית קטן וצבוע בפחות מ-200 שקל.

לחברות עם תקציב שיווק נדיב יש מספר רב יותר של אפשרויות עיצוב שלטים. שלטים עצמאיים שגודלם בין 20 ל-700 רגל מרובע ומותקנים כאנדרטה במרכז ארגוני, למשל, יכולים לעלות לעסק עד 200,000 שקל.

כמה עולים שלטים לעסקים חיצוניים?

שלטים חיצוניים יכולים להגיע עם תג מחיר גבוה, בהתאם לתכונות הנדרשות. בהתבסס על הדוגמה לעיל, שלט אנדרטה מרשים המותקן עם בסיס בטון דורש כמות משמעותית של עבודה. כתוצאה מכך, העלות גבוהה יותר מאשר תליית באנר.

שלטים פשוטים לאנדרטה חיצונית יכולים לעלות פחות מ-5,000 דולר. לעומת זאת, אופציות מורכבות מתומחרות הרבה יותר. שלט חשמלי חיצוני, לעומת זאת, יכול לעלות רק 50 דולר, ובכל זאת לעלות בצורה תלולה ל-30,000 דולר. רוב העסקים, לעומת זאת, משלמים $5,000 עד $10,000 עבור שלט חשמלי.

עלות שלט מואר בחוץ נע בין 500 ל-5,000 דולר. השלטים הנמוכים יותר הם קטנים יותר בגודלם ובדרך כלל מגיעים עם תאורה אחורית בצבע אחד. השלט המואר בחוץ מהווה אלטרנטיבה משתלמת לעסקים שאינם יכולים להרשות לעצמם שלט לד.

כמה עולים שלטי לד לעסקים?

חברות עם תקציב גדול עשויות לבחור בשלט LED לעסק. העלות לשלט לד נעה בין 750 ל-30,000 שקל. הקצה התחתון של טווח המחירים הזה קונה שלט קטן יותר ברזולוציה נמוכה יותר. צפו לשלם 20,000 עד 30,000 ש״ח עבור עיצוב מותאם אישית והתקנה של מומחה.

שלטי LED מאירים את חלון הראווה הקמעונאי או בניין המשרדים. תאורה אחורית מאירה את המסר בלילה, כך שלקוחות פוטנציאליים ומבקרים יוכלו לצפות בשלט 24/7. שלט לד מאפשר לעסקים להעביר את המסר שלהם לאורך היום והלילה, ובכך להגביר את החשיפה.

אילו גורמים נוספים משפיעים על מחיר השלט?

 1. גודל
  העלות הסופית של השלט מבוססת על מספר גורמים. כאמור, עלות השלט פרופורציונלית לגודלו. שלטים גדולים יותר משתמשים ביותר צבע וחומרים. בנוסף, עלות הובלת שלט גדול ליעד וזמן ההתקנה הארוך יותר מייקרים את העלות.
 2. מורכבות
  שלט מורכב עולה יותר משלט פשוט. עיצובים מורכבים לוקחים יותר זמן ליצור ועשויים להשתמש במגוון רחב יותר של צבעים או תווים. שלטים מוארים הם גם יקרים יותר, בשל העבודה הנוספת הכרוכה בו כמו גם ההוצאה הגדולה יותר בשלב הייצור.
 3. חומר
  לחברות יש מגוון רחב של חומרים לבחירה בעת בניית שלט. המחירים שונים בין שלטים העשויים מאלומיניום לאלו העשויים מפלדה; שלטי פלסטיק ואלומיניום זולים הרבה יותר. כאשר בוחרים בדיו UV בניגוד לדיו ממס, צפו לשלם יותר.
 4. התקנה
  יש לקחת בחשבון את עלות ההתקנה. ניתן להתקין את רוב השלטים בסביבות 2,000 עד 5,000 ש״ח. ניתן להתקין שלטים לא מורכבים, כמו באנרים או כאלה ללא רכיבים חשמליים, תמורת 100 עד ש״ח 200. קחו בחשבון את העלות להתקנת חיווט חשמלי, שנעה בין 560 ל-2,300 שקל.

שלטים גדולים יותר וכאלה שקשה להתקין דורשים את שירותיו של איש מקצוע. מקצוענים מנוסים מחברות עיצוב שלטים יכולים להבטיח שלט חיצוני מותקן בצורה מאובטחת. מומחי שלטים גם בקיאים במיקומים הטובים ביותר של שלטים, כך שעוברים ושבים יוכלו לראות אותם.

 1. כמות
  כמות השלטים משפיעה באופן טבעי על המחיר. סט שלם של שלטים שנועדו לשפר מסר עסקי ייחודי יעלה יותר. מומלץ לחברות להשקיע במספר שלטים, כגון שלטי חלון ראווה, שלטי פנים וכרזות כדי להשפיע בצורה הטובה ביותר.

עיצוב והתקנת שלטים עם Lemon AD

כאשר אתה מתכנן לתת לעסק שלך את הסיכוי הטוב ביותר להגיע למספר הגדול ביותר של לקוחות, תזדקק לסט מגוון של שלטים. Lemon AD מוכנים לעצב, לייצר ולהתקין כל סוג של שילוט פנים או חוץ שאתה צריך כדי להעביר את המסר שלך.

אפשרויות השלטים המסחריים שלנו הן אינסופיות. אנו מציעים מגוון רחב של שלטי פנים, לרבות שלטי פנים תלת מימדיים הניתנים להרכבה בקלות, שלטים דקורטיביים ואינפורמטיביים למראה מקצועי וכן שלטי רגולציה ובטיחות (כגון שלטי ADA) כדי לעזור לכל הלקוחות להרגיש רצויים.

Lemon AD מתמחה גם בשילוט חוץ. המומחים שלנו מעצבים, מייצרים ומתקינים שלטי אנדרטה שמציגים את הגרפיקה וצבעי המותג של החברה שלך. ניתן ליצור שלטי קרקע בכל צורה וחומר רצויים. אנחנו מיומנים גם בשלטי עסקים מוארים בחוץ.

אנו נותנים מענה לעסקים בתעשיות שונות. המומחים שלנו יוצרים שלטים מושכי עין עבור חברות בתחום האירוח, ועוזרים להן להשיג לקוחות נאמנים. אנו עובדים עם מוסדות פיננסיים כדי ליצור תמונות מכובדות; ודלפקי קבלה בבנייני משרדים משדרים מקצועיות עם שלטי הפנים המלוטשים שלנו.

המקצוענים ב-Lemon AD יגשימו את החזון שלכם לשלט עסקי אטרקטיבי ועכשווי. אנו עובדים איתך בכל שלב, מהרעיון הראשוני ועד להתקנה מאובטחת.

כמה עולה שלט לעסק? ואילו סוגי שלטים לעסקים יש, הכנו לכם מדריך מפורט כולל מחירים שיעזרו לכם לבחור את השילוט הנכון עבור העסק שלכם.
קפיצה מהירה לתוכן שאהבתם.