חיפוש

כמה עולים ציורים אבסטרקטים

שיתוף:

מומחי עיצוב פנים נשאלים לעתים קרובות על ידי לקוחותיהם כיצד לבחור את האמנות המופשטת המושלמת לבתיהם. יצירות מופשטות הפכו כעת לבחירה פופולרית בכל הנוגע לאמנות עבור פנים, אך בחירת היצירה הנכונה לכל חלל יכולה להיות אתגר.

יצירת ציורים אבסטרקטים צריכה להגדיר את האישיות שלך וליצור אופי בבית שלך, אבל איך אתה הולך על בחירת יצירות שעובדות היטב בכל חדר? הנה, אני מביא לך כמה עצות שיעזרו לך לעשות בחירות טובות עבורך.

שימו לב לרגשות שלכם

לפני שאתה בוחר חלקים כלשהם, עצור ושם לב למה שאתה מרגיש כשאתה מסתכל על המרקמים והצבעים שלפניך. מה הם אומרים לך? האם הם גורמים לך להרגיש שמחה? נִרגָשׁ? שַׂמֵחַ? שלילי? קריטי? מְרוּגָז?

לאחר מכן, אתה צריך לחשוב על הרגשות שאתה רוצה שיהיו בחלל שאתה מקשט. כל מה שאתה מרגיש כשאתה מסתכל על הציור האמנותי המופשט שלהם בפעם הראשונה כמעט בוודאות הולך להיות אותו רגש שהוא מכניס לביתך, אז אם זה לא מעורר את הרגשות הנכונים אז תתעלם ממנו והמשיך בחיפוש שלך .

בחר משהו שאתה אוהב

זה נשמע קצת אבסורדי, אבל חשוב לבחור יצירות שאתה באמת אוהב ולא יצירות שאתה מאמין שאתה צריך לאהוב. אמנות ועיצוב פנים עשויים ללכת יד ביד, אבל בעוד שעיצוב הבית עשוי (ואפילו צריך) לעמוד בכללים ספציפיים, אתה יכול לבחור בבחירות אקלקטיות ויוצאות דופן יותר עבור הקירות שלך. אמנות מופשטת מאפשרת לך לבטא את עצמך באמצעות מרקם, תוכן וצבע, אז אל תפחד להצהיר על עצמך ועל הכישרון האישי שלך על ידי בחירת יצירות שמדברות אליך באופן אישי.

למידע נוסף על האמן

אם תלמד לדעת יותר על האמן שיצר את היצירה, תוכל להבין טוב יותר את התוכן האישי של העבודה ואת ההקשר שלה. אם אתה באמת מסוגל לפגוש את האמן זה נפלא, אבל גם אם אתה לא יכול, יש הרבה מחקר שאתה יכול לעשות כדי לגלות את כל מה שאתה צריך לדעת. מחיפושים בגוגל ועד לפרופילי אמנים מקוונים, קל יחסית כיום לקרוא עוד על האנשים שיצרו כל יצירה ומה מעורר בהם השראה ליצור את העבודות שלהם.

הזמנת יצירה משלך

אולי הדרך הטובה ביותר להבטיח שבחרתם את יצירת האמנות המופשטת המושלמת לבית שלכם היא לקבל יצירה שהוזמן במיוחד עבורכם. זה יבטיח שזה יהיה הצורה והגודל המושלמים לחדר שלך וייווצר במיוחד כדי להתאים לך כפרט.

על ידי עבודה מלוחות אווירה, בדים, פלטות צבעים, השראת ספרות וצבעי קירות, אני המקום הטוב ביותר לייעץ לך לגבי העבודות המושלמות שישלימו את החלל שלך.

נעמי פוקס - ציור אבסטרקטי
נעמי פוקס – ציור אבסטרקטי

כמה עולים ציורים אבסטרקטים – טבלה

אני יכול לספק מושג כללי כמה יכולים לעלות ציורים מופשטים בהתבסס על גורמים שונים כמו המוניטין של האמן, גודל הציור, החומרים שבהם נעשה שימוש, ומגמות שוק האמנות. זכור שהמחירים יכולים להשתנות מאוד, והטבלה הזו היא רק הנחיה גסה:

גורמיםטווח מחירים
אמן מתחיל$100 – $1,000
אמצע קריירה$1,000 – $10,000
אמן מבוסס$10,000 – $100,000+
גודל (קטן)$100 – $1,000
גודל (בינוני)$1,000 – $5,000
גודל (גדול)$5,000 – $50,000+
חומרים ומורכבותVaries
הערכה של האומןVaries
נעמי פוקס - ציור אבסטרקטי
קפיצה מהירה לתוכן שאהבתם.