חיפוש

5 סיבות מדוע קניית לייקים באינסטגרם היא רעיון טוב

שיתוף:

למרות שזה עשוי להיראות כמו דרך פשוטה להגביר את המעורבות שלך, קניית לייקים לאינסטגרם רק תגרום לך לבעיות בהמשך הקו. זה נשמע דרמטי, אבל זה נכון. אם אתה קונה לייקים לאינסטגרם, זה יכול לסמן את החשבון שלך במערכת של אינסטגרם, זה יכול לגרום לך להיראות מזויף בעיני העוקבים שלך וזה לא יתורגם למכירות עבור העסק שלך. יש עוד המון דרכים איכותיות להגדיל את הלייקים שלך באינסטגרם מבלי שתצטרך לקנות אותם.

איך עובדת קניית לייקים באינסטגרם

רכישת לייקים לאינסטגרם היא למעשה תהליך פשוט למדי, למרות שזה משהו שאנחנו ממליצים בחום שלא לעשות. יש הרבה שירותים שבהם אתה יכול להשתמש כדי לרכוש לייקים, ורובם רק צריכים את כרטיס האשראי שלך. אתם בוחרים כמה לייקים רוצים ומשלמים בהתאם. שירותים מסוימים "יבטיחו" את הלייקים שלך לתקופת זמן מסוימת, ואם הם ירדו מתחת למספר הזה הם "ימלאו" אותם בעוד לייקים.

לדוגמה, הנה המחירים עבור השירות Buzzoid. לרכישה, עליך להזין את שם המשתמש, כתובת האימייל שלך ולבחור את התמונה או התמונות שברצונך לעשות לייק. לאחר מכן, בצע את התשלום שלך באמצעות כרטיס אשראי ותראה את הלייקים נכנסים.

אפליקציות לייקים באינסטגרם

אנחנו ממש לא ממליצים ללכת בדרך של קניית לייקים באינסטגרם. זה פשוט יותר צרות ממה שזה שווה. אם אתה באמת רוצה ללכת בדרך הזו, הנה כמה אפליקציות שאתה יכול לבחור בהן אתה יכול לקנות לייקים לאינסטגרם די בקלות.

1 – Stormlikes

עם Stormlikes, אתה יכול לראות את תוצאות הרכישה שלך תוך מספר רגעים מביצוע ההזמנה שלך.

2 – Buzzoid

שיתפנו את התמחור של Buzzoid למעלה, ויש להם הרבה חבילות שונות לבחירה כדי שתוכל למצוא את הלייקים המתאימים לך.

3 – Instafollowers.co

ב-Instafollowers.co, אתה יכול לבחור את מספר הלייקים הספציפי שאתה רוצה לרכוש, במקום לבחור מתוך מספר מוגדר מראש.

4 – ויראלי רייס

ViralRace נמצא בעסק למעלה מ-10 שנים, כך שיש להם ניסיון רב במכירת לייקים, עוקבים, צפיות ועוד.

5 – Blastup

עם Blastup, אתה יכול לבחור לקבל את כל הלייקים שלך בבת אחת או לפזר אותם לאורך זמן.

6 – מר אינסטה

מר אינסטה מספק הצעה ייחודית: לייקים בחינם. אבל, אם אתה רוצה להפיק אותם יותר מ-48 שעות, תצטרך לזכור להפעיל אותם מחדש, או לשלם עבור שירות אוטומטי.

האם לייקים באינסטגרם עדיין חשובים?

לפני שניכנס לכל הסיבות למה לא כדאי לקנות לייקים לאינסטגרם, בואו נדבר על למה לייקים עדיין חשובים. והכי חשוב, אינסטגרם אוהב לשחק באלגוריתם, מכיוון שהם מראים לפלטפורמה שהקהל שלך באמת מתעניין בתוכן שאתה יוצר. האלגוריתם מחליט אילו פוסטים יוצגו למשתמשים. באופן כללי, ככל שפוסט פופולרי יותר, כך גדל הסיכוי שאינסטגרם תקדם אותו לאחרים.

ישנם שישה גורמים עיקריים שבהם האלגוריתם משתמש כדי לקבוע אילו פוסטים להציג. גורמים אלה הם קשר, עניין, עדכניות, תדירות, שימוש ומעקב.

הדבר שהכי רלוונטי ללייקים הוא עניין. בעניין, אינסטגרם מחליטה עד כמה סביר להניח שלמשתמש מסוים יהיה אכפת מהפוסט שלך. זה מסתמך על הביצועים של פוסט כדי לנחש כיצד אחרים יגיבו אליו. כשהפוסטים שלך מקבלים יותר לייקים, זה אומר לאלגוריתם שאנשים נהנים ומתעניינים בפוסט שלך. זה מגביר את כוחו בקטגוריית העניין.

ברור שלייקים הם לא הדבר היחיד שמשחק כאן. עדיין יש את חמשת הגורמים הנוספים האלה שמשפיעים אם מישהו יראה את הפוסט שלך או לא. כל הדברים האלה משפיעים אם הפוסט שלך יוצג או לא.

למה אני עדיין יכול לראות את הלייקים שלי באינסטגרם? האם אינסטגרם לא הסתירה אותם?

אם אתם זוכרים חזרה לשנת 2019, אינסטגרם החלה לבדוק את האפשרות להסתיר לייקים. עם תכונה זו, עדיין תוכל לראות את הלייקים בפוסטים שלך, אבל אנשים אחרים לא יראו. עם זאת, האלגוריתם עדיין יודע כמה לייקים קיבל הפוסט שלך ויוכל להשתמש במידע הזה בהתאם.

תכונה זו שימשה בעיקר כמבחן, אם כי היא עדיין פעילה בכמה מדינות ספציפיות. נכון לעכשיו, אוסטרליה, ברזיל, קנדה, אירלנד, איטליה, יפן וניו זילנד מוסתרים את הלייקים שלהם, אבל זה לא אומר שמשתמשים במדינות אלה לא צריכים לדאוג יותר לגבי המעורבות שלהם. לייקים עדיין חשובים לביצועים טובים באינסטגרם, גם אם אף אחד לא יכול לראות אותם.

לסיכום

קניית לייקים באינסטגרם היא תוכנית גרועה, והיא עלולה לגרום לך להרבה כאבי ראש. במקום זאת, השקיעו קצת זמן בשיטות האורגניות הללו למשיכת לייקים ועוקבים. כשתעשה זאת, תראה צמיחה איכותית בדף שלך, ואלגוריתם האינסטגרם יהיה הרבה יותר תוכן. אני מקווה שתראה גם עלייה במכירות, מכיוון שזו אחת המטרות העיקריות של שימוש באינסטגרם לשיווק העסק שלך.

לייקים באינסטגרם
קפיצה מהירה לתוכן שאהבתם.
חיפוש
עוד באותו נושא