חיפוש

כמה עולה ציוד פיזיותרפיה ומה היתרונות שלו

שיתוף:

תחום הפיזיותרפיה חווה צמיחה משמעותית בשנים האחרונות, במיוחד כאשר אוכלוסיית ארצות הברית, בפרט דור הבייבי בום, ממשיכה להזדקן. כמובן שפיזיותרפיה כוללת הרבה יותר מטיפול גריאטרי ויכולה לכלול גם פציעות אורטופדיות, ילדים, פציעות ספורט, בריאות האישה ובעיות נוירולוגיות. פיזיותרפיסטים משתמשים במגוון ציוד כדי לעזור למטופלים שלהם, והתחום עשה כמה התקדמות מדהימה בעשורים האחרונים. זה באמת לא היה עד שנות ה-70 כאשר התחומים המיוחדים של פיזיותרפיה הוגדרו במלואם, וכעת נעשה שימוש ב-PT כדי לעזור למעשה לכל דמוגרפי של מטופל להתאושש מפציעה או מחלה. אם אתה מחפש את המחירים הנמוכים ביותר עבור ציוד ומכשירי PT, יש לנו את הכלים הזמינים כדי לעזור לך לחקור בקלות את העלות הממוצעת כדי שתוכל לקבוע מחיר הוגן לשלם.

בין אם אתה זקוק לציוד כושר PT, מערכות ניטור או כל מכשיר אחר הקשור לפיזיותרפיה, אנו מוכנים לעזור לספק לך את המידע המדויק והעדכני ביותר בהתבסס על שווי השוק הנוכחי של הציוד. אנו מקלים על מציאת העלות הממוצעת של ציוד פיזיותרפיה חדש או משומש, ותוכלו גם לראות כמה מקורות כלולים כדי להגיע למחיר הזה והיכן ממוקמים המקורות הללו.

ציוד פיזיותרפיה משמש לקידום התאוששות, שיפור הניידות, הגברת הכוח ושמירה על הבריאות הכללית. אמנם השתתפות במפגש פיזיותרפיה אחד או מרובים בשבוע מועיל, אבל אולי זה לא מספיק כדי לעזור לך להגיע ליעדים שלך. לכן, זה עשוי להיות מועיל להחזיק בכלי פיזיותרפיה משלך שתוכל להשתמש בהם בבית כדי לחזק או להשלים את מה שאתה עושה בגמילה.

מציאת ציוד פיזיותרפיה מתאים יכולה להיות מאתגרת וגוזלת זמן, במיוחד כאשר האפשרויות הן כמעט אינסופיות. כדי לעזור לך למצוא את הציוד המתאים לצרכים שלך, אספנו כמה מכלי הפיזיותרפיה הפופולריים ביותר במאמר זה. בעוד שחלקם עשויים להיות מתוכננים למטרה מסוימת, רבים הם מגוונים וניתן להשתמש בהם למגוון מטרות.

יתרונות ושיקולים עבור ציוד פיזיותרפיה

אחד היתרונות הבולטים של השקעה בכלי הפיזיותרפיה שלך הוא היכולת לקחת אחריות על ההחלמה שלך. בין אם אתם נאבקים עם כאבים הקשורים לפציעה או פציעה נוירולוגית, פיזיותרפיה היא חלק חיוני מהשיקום.

עם זאת, זה יכול להיות קשה לאנשים לעסוק בפיזיותרפיה כאשר הביטוח אינו מכסה מפגשים תכופים, או כאשר אי אפשר לחזור על תרגילים שנעשו בגמילה בבית בגלל חוסר בציוד. גורמים אחרים יכולים גם להפריע לפיזיותרפיה בחוץ, כגון חוסר תחבורה.

למרבה המזל, עם הכלים המתאימים לפיזיותרפיה והדרכה מהמטפל שלך, אנשים יכולים להתאמן בבית כמה שהם רוצים. החזרה חשובה בכל הנוגע לנוירופלסטיות ולהחזרת התפקוד. על ידי כלים וציוד משלך, אתה מוכשר לקחת אחריות על המסע שלך להחלמה ויכול להשלים את הנעשה בשיקום לפי לוח הזמנים שלך.

כשאתה מחפש ציוד בבית, נסה למצוא כלים לפיזיותרפיה מרתקים ומניעים כאחד. תרגול עקבי הוא המפתח להתאוששות, ולכן זה עוזר לחפש ציוד שאתה יכול לראות את עצמך משתמש בו מדי יום. עלות יכולה גם להוות מחסום משמעותי ברכישת ציוד. אם זו בעיה, שימו לב במיוחד לכלים שיכולים לשמש למגוון תנועות או תרגילים שונים ולא לציוד שניתן להשתמש בו רק בדרך אחת, ספציפית. ערך ורבגוניות חשובים כאשר שוקלים את הרכישה שלך.

לבסוף, שקול כמה מקום פנוי יש לך בבית. בעוד שרוב הכלים המפורטים כאן אינם דורשים הרבה מקום לשימוש, ייתכן שתצטרך לחשוב אם יש לך אזור לא רק להשתמש בציוד, אלא גם לאחסן אותו.

כלי הפיזיותרפיה הפופולריים ביותר

המטפל שלך הוא משאב חיוני להדרכה באילו תרגילים וכלי פיזיותרפיה מתאימים לך. הם עשויים להציע לחפש כלים דומים למה שאתה משתמש במרפאה כדי שתוכל להמשיך לעבוד על תרגילים או פעילויות מסוימות בבית.

כדי לעזור להשלים את העצות של המטפל שלך, אתה יכול לעיין בסיכום זה של ציוד הפיזיותרפיה המועיל ביותר שתוכל להשתמש בו בבית. נתחיל עם הפריטים הפופולריים ביותר ולאחר מכן נחפור בכלים נוירולוגיים וחוזק ספציפיים בהמשך הרשימה.

להלן כמה מכלי הפיזיותרפיה הפופולריים ביותר:

1 – כדור אימון

כדורי כושר, הידועים גם ככדורי פיזיו או כדורי שוויץ, הם בין הכלים הפופולריים ביותר לפיזיותרפיה ומספקים יתרונות רבים. הם מצוינים למתיחה, חיזוק שרירים, שיפור היציבה ומניעת כאבי גב. בגלל צורתו ועיצובו המתנפח, כדורי התעמלות משמשים לעתים קרובות למיקוד שיווי משקל, יציבות מפרקים וגיוס הליבה.

הם מגיעים גם בגדלים שונים; כדור אימון גדול יותר יהיה קצת יותר קל להתייצב עליו, אך עשוי לתפוס מעט יותר מקום, בעוד שכדור קטן יותר יהיה קשה יותר. כדורי התעמלות הם רב תפקודיים מכיוון שהם יכולים לשמש למגוון תרגילים מאתגרים שתוכלו לעשות בקליניקה עם המטפל ובבית בעצמכם.

2 – כרית שיווי משקל

רפידות שיווי משקל עוזרות לשפר שיווי משקל ויציבות תוך כדי ביצוע תרגילי כוח ותנועות דינמיות. רפידות אלו עשויות בדרך כלל מחומר קצף צפוף, יוצרות משטח לא תואם ולא יציב. זה מאלץ אותך להפעיל יותר שרירים בגופך כדי לייצב את עצמך כשהמשטח מגיב לתנועה שלך. חשוב מאוד שכרית האיזון תמוקם על אזור הרצפה בו היא לא יכולה לחמוק החוצה מתחתיך. בעת השימוש במשטח האיזון, ודא שאתה קרוב למשטח יציב סמוך כמו הקיר או השיש, כך שתוכל לייצב את עצמך ליתר ביטחון.

3 – רצועות התנגדות

מחוץ למרפאת הפיזיותרפיה שלך, רצועות התנגדות הן עוד כלי פיזיותרפי זול ויעיל. הם מספקים יתרונות רבים בין אם אתה מחפש אתגר, צריך למתוח או עושה אימון מלא.

אפילו סט של רצועות התנגדות קלות יכול לספק אתגר נוסף לתרגיל, הכרחי כדי להמשיך להתקדם בכוח. הם נמכרים לרוב בסטים של רמות שונות של התנגדות, וניתן לרכוש אותם כלופים או רצועות ארוכות בהתאם לאילו סוגי תרגילים תשתמשו בהם בעיקר.

עם רצועות התנגדות אתה יכול גם לכוון לשרירים קטנים וספציפיים יותר, כמו השרוול המסובב, שבדרך כלל קשה יותר לגשת אליהם בתרגילים מסורתיים. שוב, היזהר לתרגל תרגילים שה-PT שלך מחשיב בטוחים, מכיוון שהשרוול המסובב חשוף לפציעה נוספת אם הוא תחת לחץ רב מדי.

4 – רולר

גלילי קצף יכולים לעתים קרובות לעזור להפחית כאבי שרירים ולהגדיל את טווח התנועה על ידי הפחתת מתח ונוקשות השרירים. גלילי קצף מגיעים במגוון רחב של צורות וגדלים במחיר סביר. אם אתה חדש בגלגול קצף או רגיש במיוחד ללחץ עמוק או עיסוי, מומלץ בדרך כלל לרכוש רולר קצף בצפיפות נמוכה עד בינונית ללא הידיות והרכסים. הם כלי פיזיותרפיה פשוטים אך יעילים המשמשים בעיקר לשיפור הניידות, אך ניתן להשתמש בהם גם במהלך תרגילי ייצוב הליבה.

5 – רצועות מתיחה

רצועות מתיחה נהדרות למתיחת השרירים אך גם לאתגר את הגמישות ולהפחתת מתח השרירים. הם זולים ויעילים, אך מספקים יתרונות רבים כולל: תנועה מבוקרת של הגפיים, יציבה טובה יותר ומתיחות עמוקות יותר בעזרת האורך הנוסף (גם אם יש לך גמישות מינימלית).

למעשה, ספורטאים רבים מסתמכים במידה רבה על הרצועות הללו כדי לחקות מתיחות בסיוע בן זוג. עם הרצועות, תוכל לבצע מתיחות מסוימות שאחרת היית צריך שאדם שני יעשה, ויאפשר לך להירגע לתוך מתיחה ביתר קלות מכיוון שלא תצטרך להתאמץ כל כך כדי להגיע לתנוחות או גוף מסוימים חלקים.

כמה עולה ציוד פיזיותרפיה ומה היתרונות שלו
קפיצה מהירה לתוכן שאהבתם.