חיפוש

כמה עולה גריינדר?

שיתוף:

במדריך הבא נסקור בדיוק כמה עולה גריינדר איך משתמשים בו ומהם הסוגים השונים שקיימים בשוק.

בימים הטובים, אבותינו ההיפים פשוט לקחו ניצן שלם ודחפו אותו לצינורות שלהם. החכמים מביניהם היו מלכלכים את ידיהם, משתמשים באצבעותיהם כדי לשבור ניצנים או במספריים כדי לחתוך ולטחון. למרות שזו נראתה כמו האפשרות הטובה והקלה ביותר, המציאות הייתה מבולגנת, בזבזנית, ולא נתנה הרבה הזדמנויות לערבב ולהבטיח טחינה חלקה.

למרבה המזל, עברנו את עידן האבן של הטחינה ועכשיו מותגי גריינדרים זמינים באופן נרחב ומגיעים במגוון גדלים, סגנונות וחומרים, כולל מתכת, עץ, אקריליק, אבן, מגנטיות, מטחנות סיבוביות, ארכובה, גריינדר חשמלי ועוד.

לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין את היתרונות! לחלקם יש תכונות נוספות כמו לוכדי קיף, מסכי רשת, תאי שחיקה גדולים במיוחד וחלונות ברורים לצפייה בטחינה.

הגריינדרים הטובים ביותר למכירה

ב- Vaporiza יש לנו את הגריינדרים הזולים ביותר כמו לדוגמא סוגי מתכת, עץ, אקריליות, אלומיניום ועוד. הפוסט בבלוג שלנו אודות הגריינדרים הטובים ביותר לעשבים מפרט את היתרונות הרבים של שימוש במטחנת קנאביס, כולל הוראות של שלב אחר שלב כיצד להשתמש במטחנת עשב וחלק מהמטחנות המובילות שלנו למכירה. בין אם אתה מעשן ג'וינט, או משתמש בבאנג, מקטרת או וופורייזר, גריינדר היא כלי חיוני לסטונר כדי שתוכל ליהנות מהצמח שלך במיטבו.

גריינדרים וכלים טובים

אנו מחזיקים גם מטחנות סיבוביות ממתכת וגם מטחנות סיבוביות מפלסטיק במגוון גדלים ועיצובים מגניבים. השיניים המשתלבות של מטחנה סיבובית קורעות את העשב לגזרים באופן שווה והוא נופל דרך החורים לתוך התא כדי שתוכל לארוז אותו בקערה שלך. זה אומר ששמנים ואבקה חזקים לא נשארים ונדבקים לאצבעות ובמקום זאת נדחסים לתוך המפרק שלך בדיוק כמו שצריך.

  • גריינדר 2 חלקים: אלו הסוג הפשוט ביותר. הם עושים את העבודה, ואין להם יותר מדי חלקים לפרק.
  • גריינדר 3 חלקים: יש להן מסך מובנה ותא למטה כדי לתפוס את החלקיקים העדינים יותר ואת הקיף העשיר בטריכומות.
  • גריינדר 4 חלקים: יש להן מסך קייף ולוכד קייף ובדרך כלל מגיעות עם מגרד קטן כדי לקבל את כל הדברים הטובים. זה אומר שאתה יכול להוציא את כל הטריכומות מהעשב שלך ולשלוט מתי וכמה מהם לארוז בקערה שלך.
  • מיני גריינדרים: אלו הן דרך מצוינת להביא עמך עשבים טחונים דק בדרכים, כך שלא תצטרך למלא את המטחן שלך בחתיכות גדולות כמו פעם.
  • גריינדרים צנצנות: אלה משמשות כמיכל, כך שתוכל לטחון ולאחסן עשבים במקום אחד, ולהפיק את הטוב משני העולמות.
גריינדר פוקר
גריינדר פוקר

כיצד להשתמש בגריינדר

הסר את המכסה, פרק את הניצנים הגדולים והכנס אותם למטחנת העשבים. החזירו את מכסה מטחנת העשבים וסובבו בערך 10 פעמים עד שעשב מגורר נופל דרך החורים, וזהו זה מוכן!

כמה עולה גריינדר ומהם המותגים המובילים בשוק?

אין תשובה אחת לכל השאלות: מהי מטחנת העשבים הטובה ביותר לקנות? הכל תלוי בכמה גורמים מרכזיים: כמה חתיכות אתה רוצה שיהיו בגריינדר שלך, האם אתה רוצה לוכד קיף ומסך, גודל וחומר. אם אתם מחפשים מטחנה עמידה מחומרים באיכות גבוהה, אלו הם כמה ממותגי הגריינדרים שכדאי להכיר:

  • Marley Natural
  • Aerospaced
  • Cali Crusher

מהו לוכד קיף?

לוכד קייף, המכונה גם לוכד אבקה הוא מסך לקיף. אתם עשויים לתהות מה הטעם בלכד קייף והאם זה באמת שווה את זה? כן, ידיים למטה. השאלה האמיתית שאתה צריך לשאול היא אם קיף מביא אותך להרגשה של ׳היי׳ יותר מהניצן והתשובה היא פשוטה: בהחלט. עשיר ב-trichomes kief שרף, הנקרא גם גבישי קנאביס, מרוכז מאוד בטרפנים וקנבינואידים ויכול להיות גבוה עד 50% מצמחי מרפא.

כל מטחנות עשבי תיבול יבשות חוקיות לשימוש בטבק יתפסו אותך בקיבולת מסוימת, אבל למטחנות של 4 חלקים יש קטע שמקל על מצב הרוח כאשר אתה רוצה להגביר אותו עם הטחינה העדינה הזו.

כמה עולה גריינדר?

טווחי מחירים של גריינדרים נע בדרך כלל בין 20 שקלים ל – 60 שקלים, בעוד שיותר יוקרתיות מגיעות בדרך כלל ל-800 ש״ח, תלוי באיכות החומרים והמטחנות הגדולות בהן נעשה שימוש.

כמה עולה גריינדר
קפיצה מהירה לתוכן שאהבתם.