מי אנחנו

שירות המשלוחים החדש יצא לדרך!

הנהג? שלנו! הצוות? שלנו! החנות? שלנו!
והמשלוחים החדשים? שלכם!
שירות המשלוחים החדש של החנות שלנו יצא לדרך, זה הזמן להיכנס לאתר, לקנות רק מה שצריך בממשק חדש ונוח, של החנות שלנו.
מחכים לכם באתר storeshelanoo.co.il

קרא עוד

כרטיס אשראי שלנו יצא לדרך!

קואופרטיב “שלנו” מעניק לחבריו, בני/ות זוגם/ן וילדיהם את האפשרות להצטרף לכרטיס האשראי “שלנו”, שהושק בשיתוף פעולה עם חברת ישראכרט.

קרא עוד

חברים בקואופרטיב שלנו?  הכנסו לאיזור לחברים

הסיפור של קואופרטיב שלנו מתחיל בקיץ 2011 במאהל נורדאו בתל אביב. למדנו על כוחה של הקבוצה ובחרנו לקחת אחריות ולעשות מעשה. פעלנו להקמת קואופרטיב שיקדם עסקים חברתיים, בהם אנו גם הבעלים וגם הלקוחות, תוך ביטול ניגוד העניינים המובנה שבין העסק, בעליו, עובדיו ולקוחותיו… כך נולד שלנו.

שלנו הוקם כאגודה שיתופית (קואופרטיב) בדצמבר 2011 והחל לגייס חברים רבים מכל הארץ וממגוון אוכלוסיות. שלנו מקדם מיזמים בשלושה תחומים- קמעונאות, איגוד אשראי וגמל ופנסיה. הוועד המנהל והחברים הפעילים הינם מתנדבים והקמת המיזמים גם היא מתבצעת בהתנדבות.

החזון שלנו להוות גוף כלכלי חברתי מוביל שערכיו המרכזיים הם הוגנות, שקיפות, שוויון, סולידאריות ושיתופיות, השואף להיטיב עם הקהילה והסביבה ומשקיע את עודפיו בקידום מטרות חברתיות על פי החלטת חבריו, וזאת במטרה להביא לשינוי כלכלי וחברתי בישראל.

הפעילות שלנו מהווה אלטרנטיבה כלכלית-חברתית, ערכית ותחרותית, לחברות ותאגידים קיימים בתחומי חיים מרכזיים המשפיעים על יוקר המחיה של כולנו.

הפתרון שלנו אינו מבוסס רק על מחאה, חרם, או דרישה לשינוי מפוליטיקאים או בעלי הון, אלא על יצירת אלטרנטיבה עסקית-חברתית ברת קיימא.

המטרה שלנו איננה למקסם רווחים למעטים, אלא להוזיל את יוקר המחיה לרבים, תוך שמירה על מערכת ראויה של ערכים.

ביחד נשנה את המציאות!